بیت کوین با مقاومت کلیدی و ریزش قیمت در کوتاه مدت مواجه است

بیت کوین در حال حاضر با یک منطقه مقاومت بحرانی مواجه است و ممکن است نشانه کاهش قیمت در کوتاه مدت باشد. به گفته

توسط مدیر سایت در 13 تیر 1403

بیت کوین در حال حاضر با یک منطقه مقاومت بحرانی مواجه است و ممکن است نشانه کاهش قیمت در کوتاه مدت باشد. به گفته جاش، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، وضعیت بیت کوین هنوز تغییر نکرده و روند منفی کوتاه مدت می تواند برای چندین هفته یا حتی ماه ها ادامه یابد.

بیت کوین با مقاومت کلیدی و ریزش قیمت در کوتاه مدت مواجه است (13 تیر 1403)

بیت کوین BTC با مقاومت کلیدی و کاهش احتمالی کوتاه مدت مواجه است. تحلیلگران پیش بینی میکنند روند نزولی کوتاه مدت ادامه یابد. سطوح کلیدی در حال حاضر 60000 دلار، 63000 دلار و 64000 دلار هستند.

بیت کوین در حال حاضر با یک منطقه مقاومت بحرانی مواجه است و ممکن است نشانه کاهش قیمت در کوتاه مدت باشد. به گفته جاش، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، وضعیت بیت کوین هنوز تغییر نکرده و روند منفی کوتاه مدت می تواند برای چندین هفته یا حتی ماه ها ادامه یابد.

انتظار ادامه روند نزولی در کوتاه مدت

بیت کوین توانست در هفته گذشته اندکی از روند نزولی کوتاه مدت خود خارج شود، اما هنوز هیچ تاییدی مبنی بر بازگشت به روند صعودی وجود ندارد. جاش در چند هفته گذشته انتظار کاهش کوتاه مدت بیت کوین را داشت، به خصوص به دلیل روند صعودی شاخص دلار آمریکا (DXY).

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه در ETF بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟

از زمانی که قیمت بیت کوین به 70000 دلار نزدیک شد، روند مثبت نبوده که نشان دهنده یک پیش بینی نزولی است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که در طول این روند نزولی، ممکن است جهش های صعودی کوچک و دوره های تثبیت وجود داشته باشد، همانطور که در طول یک روند صعودی ممکن است عقب نشینی هایی رخ دهد و هشدار داد که با چنین حرکاتی گمراه نشوید.

به گفته این تحلیلگر، برای باطل شدن روند نزولی، به یک سیگنال صعودی تایید شده مانند شکست بالای یک سطح مقاومت مهم نیاز است. با این حال، در حال حاضر، بیت کوین همچنان در یک روند نزولی کوتاه مدت باقی می ماند.

سطوح مهم بیت کوین

جاش بر اهمیت سطوح قیمتی خاص تاکید کرد. به عنوان یک سناریوی منفی، اگر کندل روزانه زیر 60000 دلار بسته شود، حرکت به سمت منطقه حمایت بین 56000 تا 58000 دلار محتمل است.

در حال حاضر، بیت کوین در تلاش است تا از ناحیه مقاومت بین 63000 تا 64000 دلار عبور کند که این تحلیلگر قبلاً در مورد آن هشدار داده بود، اما این شکست هنوز رخ نداده است. باوجود فشار و مقاومت قابل توجه فروش در این محدوده انتظار می رود در کوتاه مدت قیمت بین 60000 تا 64000 دلار در نوسان باشد.

علیرغم تثبیت افقی، جاش تاکید کرد بیت کوین تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود، در یک روند نزولی کوتاه مدت باقی خواهد ماند. برای باطل شدن این روند نزولی، سیگنال‌های معکوس صعودی تایید شده (شکست از محدوده 63000 دلار تا 64000 دلار) مورد نیاز است. بدون چنین سیگنال هایی، روند نزولی ادامه خواهد داشت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/bitcoin-faces-critical-resistance-and-potential-short-term-decline

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن