آیا تمرینات دستگاه ems باعث لاغری می شود؟

دستگاه ems یک دستگاه برای لاغری و تناسب اندام است که با تکنولوژی EMS کار میکند. جهت خرید دستگاه ems تماس

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه ems یک دستگاه برای لاغری و تناسب اندام است که با تکنولوژی EMS کار میکند.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

البته باید توجه داشت که برای این کار پشتکار و شدت تمرینات نیز ضروریست و دستگاه ems شما را کمک میکند که نتایج را سریعتر و بیشتر بدست آورید. یک دستگاه ems بدن شما را تشویق میکند تا وارد یک حالت متابولیک بالا شود و به شما کمک میکند تا بدن خود را، حتی نواحی سرسخت اطراف کمر، باسن و رانهایتان را تقویت کنید و مجسمهسازی کنید. برای اینکه عضلات خود را منقبض کنیم نیاز است که مغز فرمانی صادر کند و ورزش EMS به جای مغز این کار را سریعتر میکند.دستگاه ems به عضلات بدن متصل میشود و با تولید پالس های الکتریکی به آنها فرمان صادر میکند و تعداد دفعات انقضاض و شدت آن در ثانیه را افزایش میدهد. مزایای استفاده از پالس های الکتریکی در بدن انسان برای اولین بار در دوران باستان کشف شد. بنابراین، تمریندستگاه ems  حداکثر هفته ای دو یا سه بار به کار میرود زیرا بدن حدود 48ساعت نیاز دارد تا از چنین تمرین قدرتی دوباره تولید شود. ۵ بار در هفته فقط به مدت ۴ هفته برای بهبود تضمینی استفاده کنید.

جایی که برای اولین بار ورزشکاران شوروی سابق از روش آن برای آماده سازی خود استفاده کردند. مشابه همان اتفاقی که با ترک کردن ورزش سنتی هم رخ میدهد. این تکنولوژی بعدها در ورزش حرفه ای نیز معرفی شد و در ابتدا تنها به توانبخشی ورزشکاران مجروح می پرداخت، تحقیقات در زمینه EMS TRAINING نشان داد که این روش تمرینی علاوه بر توانبخشی منجر به افزایش قابل توجهی از استقامت، توان بدنی و تناسب اندام ورزشکاران میشود. در صورتی که شرایط استفاده از دستگاه ems را داشته باشید و در شرایط جسمانی خاصی نباشید، این روش میتواند در کنار ورزشهای هوازی و یا قدرتی، با توجه به مزایای قابل توجهی که دارد به عنوان یک مکمل ویژه به شما در رسیدن به اهداف مطلوبتان کمک کند. ای ام اس ورزشی سنگین بوده و انرژی قابل توجهی نیاز دارد، از این رو به منظور جلو گیری از عوارض ورزش ای ام اس لازم است مقدار زیادی آب به بدن برسد، بهتر است میزان مصرف آب مشخص شود، طوری که نیم لیتر آب قبل از شروع تمرینات و ۲۵۰ سی سی در هنگام تمرینات و نیم لیتر دیگر بعد از تمرینات مصرف شود.


فرضا افرادی که در قسمت کمر دچار آسیب شدهاند و حتی قادر به فعالیتهایی مثل پیاده روی نیستند هم میتوانند با استفاده از روش دستگاه ems فعالیتهای خود را مجددا شروع کنند. در واقع این دستگاه میتواند به ترمیم بافتهای آسیب دیده کمک شایانی کند. هم چنین به کمک این روش از بین رفتن چربیهای زائد اندام ها را شاهد خواهید بود. مطالعات نشان میدهد که این تمرینات باعـث از بین بردن چربیهای موضعی و اصلاح نسبت قد به وزن در فرد میشود. دستگاه رگ یاب Veinlite مدل EMS pro یک دستگاه بسیار جدید برای پیدا کردن رگ های بدن که برای تمام سنین بسیار مناسب می باشد و حتی برای رگ گیری نوزادان نیز قابل استفاده می باشد. دستگاه Sbody ، تمرین کامل برای بدن با EMS را فراهم می کند، در عین حال با تحریک گروه های بزرگ عضلانی، به شما کمک می کند تا به ظاهر مناسب و ظریف دسترسی پیدا کنید. شما می توانید طرح های مختلف تمرین را که هر کدام متشکل از تمرینات و ترتیبات مختلف است را انتخاب کنید. و ممکن است شما پس از انجام ای ام اس هیچ کدام از عوارض گفته شده را تجربه نکنید.

البته ورزشگاه های مجهز و با کیفیت دارای این دستگاه می باشند و شما می توانید با مراجعه به این ورزشگاه ها از دستگاه ems استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا اثرات را به حداکثر برسانید و مشتریان از کیفیت و کارآیی و این واقعیت که آنها بسته به سطح مهارت ، به صورت جداگانه آموزش دیده اند ، قدردانی می کنند. در طول یک تمرین شما یک دست جلیقه و شلوار مجهز به ده ها تن از الکترودهای کوچک می پوشید، که گروه های عضلانی شما را در طول ورزش تحریک می کنند. این کاملا طبیعی است، حسی که می توانید احساس کنید نشانه واضحی است که دستگاه در حین تمرین عضلات شما را فعال و تحریک می کند. زمانی که شما در حین اتصال به دستگاه به همراه مربی خود ورزش می کنید، شدت تمرین شما چند برابر شده و در بیست دقیقه حدود هفتصد کالری می سوزانید. افرادی که دچار مشکلات گردش خون هستند. برنامه آرامش بدن باعث آرام شدن بدن، از بین رفتن استرس و کمی بهبود گردش خون بافت برای تخلیه متابولیت ها میشود. 7Hz: بهبود گردش خون و فعال سازی متابولیک.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن